Počasie Slovensko : Slovensko : pocko.sk
pocko.sk - ABY STE VEDELI AKO BUDE.
           .            Dnes je 23.05.2019          .          Pranostika na dnes: Keď sa na Želmíru včely začnú rojiť, dobrá ovca sa už môže dojiť.                      Meniny má Želmíra           .          Zaujímavosť: 23. mája 1786 zomrel na Madagaskare Móric Beňovský. Bol nielen kráľom, ale aj priekopníkom meteorológie na Madagaskare. Nedožil sa ani svojich 40.narodenín. Svetová meteorologická organizácia hozaradila medzi významné osobnosti v dejinách svetovej meteorológie.          .                    Predpoveď počasia: Na Slovensku dnes očakávame premenlivú oblačnosť a miestami prehánky. Najvyššie denné teploty 13 až 17 °C.           .          Predpoveď počasia na 24.05. (Zajtra)


Západné Slovensko - Zajtra
Na západnom Slovensku zajtra očakávame prevažne oblačno. Najnižšie ranné teploty 6 až 9 °C a maximálne denné teploty 17 až 20 °C.

Stredné Slovensko - Zajtra
Na strednom Slovensku zajtra očakávame prevažne oblačno. Najnižšie ranné teploty 6 až 9 °C a maximálne denné teploty 16 až 19 °C.

Východné Slovensko - Zajtra
Na východe Slovenska zajtra očakávame premenlivú oblačnosť a miestami prehánky. Najnižšie ranné teploty 11 až 14 °C a maximálne denné teploty 18 až 18 °C.

Stav počasia


Reklama
TV program
Zdroj: www.tvp.sk
Vyhľadávanie
Google +

Pridajte si pocko.sk vo svojom google+!

Kontakt
Našli ste chybu? Kontaktujte nás!


© 2008 - 2019, www.pocko.sk (ver: 1.51)