Počasie Slovensko : Slovensko : pocko.sk
pocko.sk - ABY STE VEDELI AKO BUDE.
           .            Dnes je 24.10.2018          .          Pranostika na dnes: Ak v októbri vejú polnočné vetry, keď je slnce v Škorpióne, nasleduje neúroda.                      Meniny má Kvetoslava           .          Zaujímavosť: 24. októbra 1726 v Chrasti pri Markušovciach na východnom Slovensku padal sneh. Snehové vločky mali v priemere 12 až 14 cm.          .                    Predpoveď počasia: Na Slovensku dnes očakávame premenlivú oblačnosť a miestami prehánky. Najvyššie denné teploty 9 až 13 °C.           .          Predpoveď počasia na 25.10. (Zajtra)


Západné Slovensko - Zajtra
Na západnom Slovensku zajtra očakávame slnečno, ráno hmlisto. Najnižšie ranné teploty 3 až 6 °C a maximálne denné teploty 13 až 16 °C.

Stredné Slovensko - Zajtra
Na strednom Slovensku zajtra očakávame premenlivú oblačnosť a miestami prehánky. Najnižšie ranné teploty 3 až 6 °C a maximálne denné teploty 12 až 15 °C.

Východné Slovensko - Zajtra
Na východe Slovenska zajtra očakávame premenlivú oblačnosť a miestami prehánky. Najnižšie ranné teploty 4 až 7 °C a maximálne denné teploty 11 až 13 °C.

Stav počasia


Reklama
TV program
Zdroj: www.tvp.sk
Vyhľadávanie
Google +

Pridajte si pocko.sk vo svojom google+!

Kontakt
Našli ste chybu? Kontaktujte nás!


© 2008 - 2018, www.pocko.sk (ver: 1.51)